ANA SAYFA –> BAYİLİKLER


MALATYALILAR KUYUMCULUK YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak 25 yıldır yapı sektöründe hizmet vermekteyiz.
Firmamız bünyesinde;

JOTUN BOYA fabrika bayisi , IŞIKLAR PAZARLAMA A.Ş fabrika bayisi ,BRAAS ÇATI SİSTEMLERİ fabrika bayisi ve VELÜX ÇATI PENCERELERİ fabrika bayisi olduğumuz firmalarımız arasında bulunmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan depolama alanlarımız ile tüm projelerinize destek vermek , Uygulama  ve anahtar teslim projelerinize bayisi olduğumuz tüm firmalarımız ile çözüm ortağı olmak istemekteyiz.


Jotun olarak ürün ve yapılarınızın görünümü geliştirmenin yanı sıra, aynı zamanda onlara uzun ömürlü dayanıklılık da kazandırıyor.Uzmanlık alanlarında içinde uzun ömürlü estetik görünüm sağlayan premium dekoratif boyalar, metal yüzeyler için toz ve sualtı boyalar ve çelik yüzeyler için pasif yangın koruması geliyor.

Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş., Bartın’da klinker tuğla, zemin ve cephe için terra cotta üreten üç fabrika ve bu ürünlerin yurt içinde ve yurt dışında satışını sağlayan İPAŞ’ ın (Işıklar Pazarlama A.Ş.) organizasyonundan oluşmaktadır.Tuğla ürün grubunda Işıklar Pres Tuğla, Işıklar Kaplama Tuğla, Işıklar Taban Tuğla, Işıklar Cotto, İzoklinker Panel Sistemi ve son yıllarda çağdaş cephelerde yoğun şekilde tercih edilen Architon Cephe Sistemleri bulunmaktadır. Tamamlayıcı ürünler grubunda ise Işıklar Flex Derz Dolgusu, Işıklar Flex Yapıştırıcı, Işıklar Seramik Yapıştırıcısı ve Derz dolguları, Işıklar Sıvı Silikon ve Işıklar Tuğla Yüzey Temizleyicisi gibi ürünler sektörün hizmetine sunulmuştur.


Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş’nin sunmuş olduğu hizmetler;

  • Çatı Sistemleri” kavramı, birbirine uyumlu yüzlerce detay çözümü,
  • Kiremide 30 YIL ürün özellikleri garantisi,
  • Modern ve klasik tüm tasarımlara yönelik olarak farklı renk, yüzey, profil ve doku alternatifleri,
  • “Braas Akademi” projesi dâhilinde ücretsiz çatı uygulama eğitimleri,
  • Çatı ile ilgili geniş kapsamlı bir Teknik Kılavuz,
  • Çatının altyapı dâhil tüm ihtiyaçlarının tek elden çözülmesi,
  • Tek bir uygulama ekibi ile çatı ile ilgili tüm imalatların yapılabilmesi,
  • Eğitilmiş özel sertifikalı çatı ustaları ile uygulamada bilimsellik, yüksek kalite,
  • Konusunda uzman çözüm ortakları tarafından verilen uygulama garantisi ve bakım hizmetleri
  • Çatı ile tamamen bütünleşik güneş enerjili çatı sistemleri.

VELUX Grup, 70 yıldan uzun bir süredir dünyanın dört bir yanında yaşayanlar için daha iyi yaşam ortamları oluşturmaktadır. Gün ışığı ve temiz hava kullanımı. Gün ışığı, temiz hava ve daha iyi yaşam için duyulan tutku. Şirketimiz 70 yılı aşkın bir süre önce işte bu tutkuyla kuruldu. Bugün de bu tutkuyla yoluna devam ediyor.


Saysha vücut aksesuarı takı, piercing ve dövmeye alternatif olarak tarafımızdan ilk kez tasarlanıp, geliştirilen eşsiz bir marka olma özelliğine sahiptir.

Tamamı Avustralya Kristallerinden %100 el işçiliği ile hazırlanan Saysha markasının özgün tasarımlı modelleri kendi yaratıcılığınızla; el üzerinde, yüzde, kulakta, omuzda, kollarda, sırtta, göbekte, belde, bacakta, ayaklarda ve dekolte bölgesinde dört mevsim kullanılabilir.

Sürekli yenilenen geniş koleksiyonumuz gündelik hayatta spor kıyafetlerle, özel günlerde gece kıyafetleriyle, her yaşta bay ve bayanın kullanımına uygundur.

Cilde duyarlı, antialerjik yapışkan özelliği sayesinde vücudun farklı bölgelerinde defalarca kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Kendi yaratıcılığınız ile kendi tarzınızı yaratabilir ve Türkiye’de eşi benzeri olmayan SAYSHA vücut aksesuarlarını kullanarak sizde kendinizi çok özel hissedebilirsiniz.


ANA SAYFA –> BAYİLİKLER